Processtappen: verschil tussen versies

Naar navigatie springen Naar zoeken springen
12 bytes toegevoegd ,  19 jul 2019 12:55
Regel 7: Regel 7:


==Gedragsbeinvloeding (kort)==
==Gedragsbeinvloeding (kort)==
Kern van de hulp is het erkennen van de autonomie van de client i.c.m. je eigen weerbaarheid. De client bepaalt en de hulpverlener kan, dankzij zijn weerbaarheid, grenzen proberen aan te brengen in dat gedrag.  
Kern van de hulp is het erkennen van de autonomie van de client i.c.m. je eigen weerbaarheid. De client bepaalt en de hulpverlener kan, dankzij zijn weerbaarheid grenzen proberen aan te brengen in dat gedrag.  




Regel 17: Regel 17:


'''Aandachtspunt:'''
'''Aandachtspunt:'''
Mensen met zorgen worden daar dagelijks mee geconfronteerd en zijn daar ook dagelijks mee bezig. Soms gaat dat zo veer dat er buiten die zorgen eigenlijk geen wereld meer lijkt te zijn. Het gevolg is afwijkend gedrag, neerslachtigheid, desillusies en apathie. Houdt hiermee rekening tijdens de begeleiding, veroordeel dat gedrag niet maar toon begrip en zorg voor perspectief naar een 'mooiere' toekomst.
Mensen met zorgen worden daar dagelijks mee geconfronteerd en zijn daar ook dagelijks mee bezig. Soms gaat dit zo ver dat er buiten die zorgen eigenlijk geen wereld meer lijkt te zijn. Het gevolg is bijvoorbeeld afwijkend gedrag, neerslachtigheid, desillusies of  apathie. Houdt hiermee rekening tijdens de begeleiding, veroordeel dat gedrag niet maar toon begrip en zorg voor perspectief naar een 'mooiere' toekomst.

Navigatiemenu