Stappen nieuwe kandidaat hulpverlener

Onderstaande stappen worden doorlopen in geval van de aanmelding vna een nieuwe hulpverlener/hulpverlener:

==Kandidaat meldt zich aan== Indien niet telefonische aanmelding wordt telefonisch contact opgenomen met nieuwe kandidaat. Mail gaat uit met kennismakingsformulier als bijlage.

Gesprek met kandidaat hulpverlener

Algemene presentatie van G.o.d.K., doornemen CV. Vooraf nagaan of er cursussen zijn (zie hier) en nagaan of er plek is. (noot vereist wel dat je ingelegd bent in HVS.

Bepaling geschikt of niet

Ingeval van goed gevoel: doorgaan. Kandidaat opvoeren in HVS en CV en aanmeldformulier opslaan (als bijlage bij hulpverlener) en VOG aanvragen (zie volgende alinea). Kandidaat vragen zo snel mogelijk de webtraining (zie hieronder) te volgen. In geval van geen goed gevoel: niet doorgaan en toelichten aan kandidaat. Lijst van bijhouden indien dit zich voordoet.

VOG aanvragen en Inschrijven cursus

VOG

Stappen doorlopen voor VOG aanvraag. Zie deze pagina hiervoor.

Check op volgen webtraining/status cursus

Kandidaat volgen in HVS op afronden webtraining Medewekers/Prelearners>>Opleidingen






Cursus

In HVS geschikte cursuslocatie zoeken Kandidaat aanmelden voor cursus bij trainingen schuldhulpmaatje nl en organisator cursus.

Kandidaat informeren over aanmelding bij training en VOG

Mail sturen aan kandidaat om hem te informeren dat hij is aangemeld voor Cursus en VOG.

Status Cursus

Nagaan week voor start cursus of kandidaat hulpverlener bevestigingsmail over cursus heeft ontvangen. Indien niet het geval nagaan bij organisator of en wanneer er een bevestigingsmail wordt verstuurd.

Cursus volgen/Contract opmaken

Cursus

Datum eerste cursusdag in de gaten houden en kandidaat succes wensen bij de cursus (mail/app)

Contract

Secretaris vragen contract op te maken. Benodigde gegevens: Naam, geboortedatum, woonplaats

Na de cursus

Terug te ontvangen van kandidaat: VOG en presentielijst. Einddatum cursus in de gaten houden en contact opnemen met kandidaat als na een week de kandidaat niets van zich laat horen. Na ontvangst: Informeren van Secretariaat en Landelijk Servicepunt SHM:

Landelijk Servicepunt SHM zet kandidaat/kandidaten om in gecertificeerd hulpverlener.

Na promotie kandidaat tot hulpverlener in HVS

Indien nog niet gebeurd: Intern toevoegen nieuwe maatje aan mailinglijst lokaal.